Njoftim per te gjithe Shqiptaret qe ndodhen ne Shqiperi !

Ky eshte nje njoftim per te gjithe Shqiptaret qe ndodhen ne Shqiperi dhe kryesisht per qytetaret e Fierit.
Diten e neserme dt.25.09.2011 ora 11:00 Aleanca Kuq e Zi ju fton te merrni pjese ne tubimin e madh Kuq e Zi organizuar prej saj,per ti thene: “Jo regjistrimit mbi baza etnike e fetare”.
Tubimi do te mbahet ne qendren e qyetetit te Fierti,Sheshi prane Turizmit dhe “Universitetit Kristal”.Prania juaj i sherben kombit ne keto momente te veshtira ku kjo ceshtje eshte nje padrejtesi e cila nese nuk e kundershtojme do te jete nje katastrofe per kombin kuq e zi.

Loading...

Zgjohu Shqiptar !!!

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button