Atdhetarizmi i tifozeve Sarandiot dhe tradhtaret Himariot (VIDEO/FOTO)

Himara 2-0 Butrinti,marshimi Kuq e Zi i tifozerise Sarandiote ne Himare.

Loading...

Ky eshte tifozi “Ultras Himara”,qe shet kombin e vet !!!

Nga faqa ne facebook: Te behemi 50.000 veta kunder regjistrimit te fese & kombesise.Loje e Grekut —> “Shperndaje”

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button