Foto/ Flamuri kombëtar i grisur dhe i shqyer, valëvitet në stadiumin e Kukësit

Përvec rezultatit surprizues që Kukësi kampion në fuqi, solli në humbjen me Kamzën 0-3, ndeshja e djeshme ka ofruar një tjetër pamje të pakëndshme në stadiumin e Kukësit. Pamje aspak dinjitoze të flamurit kombëtar që valëvitet në stadium, kanë zënë faqet e rrjeteve sociale. JOQ, publikon një flamur të grisur e të copëtuar, një imazh aspak serioz dhe fyes ndaj simbolit tonë kombëtar./ZgjohuShqiptar.info

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button