Video/ Marin Mema: Politika Shqiptare është gati të shesë gjithçka

Gazetari i njohur Marin Mema i ftuar në emisionin 360 grade të Artur Zheji, në Ora News ka bërë një deklaratë të fortë, në lidhje me shkrimin që bëri gazeta e famshme amerikane në lidhje me politikën shqiptare.Në fjalën e tij Marin Mema tha: Problemi më i madh është që politika shqiptare është gati të shesë gjithçka. Ne jemi gati të bëjmë edhe pakt me djallin. Shpresoj që e gjithë kjo histori të shkojë deri në fund. Nëse kemi njerëz që shesin për interesat e kombit duhet që të çohemi dhe ti demaskojmë./360grade.al/ZgjohuShqiptar.info
NA NDIQNI EDHE NE FACEBOOK JU LUTEMI!

Na ndiqni edhe ne facebook ju lutemi: "Zgjohu Shqiptar"

Loading...

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button