Shqiponja bëhet modë, futbollisti arab feston si Xhaka e Shaqiri (Video)

Festimi me shqiponjë nga Xhaka e Shaqiri solli shumë polemika, por nga ana tjetër është kthyer edhe në modë. Në ndeshjen e sotme mes Arabisë Saudite dhe Egjiptit, futbollisti arab Salem Al Dausari tërhoqi vëmendjen me veprimin që bëri.Pasi shënoi golin në sekondat e fundit duke i dhënë fitoren Arabisë Sausite, Al Dausari kryqëzoi duart dhe bëri shqiponjën për të festuar fitoren që i dha 3 pikët e para skuadrës së tij.

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button