Berisha tregon se si po ndëshkohen kosovarët në Shqipëri


Ish- kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha ka shkruar në Facebook se në Shqipëri, kosovarët po ndëshkohen nga Policia e vendit me diferencim nga shtetasit shqiptarë.

Ai e ka shpërndarë një mesazh dhe një video të qytetarit dixhital.

Loading...

“Narkopolicia ndëshkim me diferencim ndaj vizitorëve nga Kosova! Lexoni mesazhin shikoni videon e qytetarit dixhital – Ja si gjobiten kosovarët në Shqipëri por jo dhe veturat me targa shqiptare”, shkruan Berisha.

Berisha këto komente i bëri pasi shpërndau një video ku shihet se u janë vënë bllokada në rrota automjeteve me targa kosovare./ZgjohuShqiptar.info

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button