FOTO/ “Corriere della Sera”: Shqipëria ka kështjella dhe peizazheve përrallore


Gazeta italiane “Corriere della Sera” i ka kushtuar një artikull vlerave dhe bukurive turisike të Shqipërisë.
Në këtë artikull, prestigjozia italiane ndalet në një sërë pikash turistike, si në Berati, por edhe në kalatë dhe muzetë tjera të vendit tonë.
Linku:https://viaggi.corriere.it/viaggi/vacanze/albania-del-sud-viaggio-on-the-road//ZgjohuShqiptar.info


Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button