Ministrja Reshitaj me plis në kokë, bën simbolin e shqiponjës në Toronto të Kanadasë


Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj ka ca ditë që po qëndron në Toronto të Kanadasë.

Arsyeja kryesore që ajo ka shkuar atje është një dasmë e një familjeje shqiptare, shkruan lajmi.net”Arsyeja kryesore e ardhjes sime ne Toronto ishte kjo dasmë e veçantë e nje familjeje shqiptare që une e respektoj. Falenderoj diasporën tonë ne Kanada për mikëpritjen dhe respektin që më bënë”, ka shkruar ajo pranë disa imazheve të postuara në llogarinë e saj në Facebook.Në njërën prej tyre ajo shihet me plis në kokë duke e bërë simbolin e shqiponjës./ZgjohuShqiptar.info

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button