Sulmuesi i kombëtares nuk i ndahet golit dhe shqiponjës (VIDEO)


Sulmuesi i kombëtares shqiptare, Azdren Llullaku duket se ka gjetur veten në kampionatin rumun.

Pas ndeshjes së parë të fituar ndaj Steaua Bukureshtit, duke shënuar një gol me vlera dhe festuar me shqiponjën, ai sot ka përsëritur gjithçka, edhe pse këtë herë duke i sjellë vetëm një pikë skuadrës së tij Astrës.

Loading...

Llullaku barazoi ndeshjen me një 11-të metërsh në minutën e 80-të.

Ai realizoi nga pika e bardhë dhe festuar më pas sërish me simbolin kombëtar, shqiponjën…/ZgjohuShqiptar.info

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button