Kush nuk e donte në Shqipëri UÇK-në? Detaje ekskluzive të pa publikuara më parë (VIDEO)

Kush i dekonspiroi nga Shqipëria shumë nga luftëtarët e parë të UÇK-së? Si u firmos marrëveshja në vitin 1991?

A ka dorë Shërbimi Sekret Shqiptar në listat e zotëruara nga UDB në 1993?

Loading...

Përse u arrestua Zahir Pajaziti dhe shumë figura të tjera? Kush nuk e donte në Shqipëri UÇK-në…?!

Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema./ZgjohuShqiptar.info
VIDEO:

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button