Trimat nga Drenica, para syve të gazetarëve nga Serbia e bëjnë Shqiponjën (VIDEO)

Drenica edhe njëherë ka treguar që në tokën e tyre nuk mund të shkel Aleksandër VuçiciMijëra banor të Skenderajt kanë bllokua rrugën duke mos e lejuar hyrjen e Vuçiçit, shkruan AlbanienShowTelevizioni shtetëror i Serbisë ka publikuar një video ku shihen dy Trima nga Drenica të cilët ofendojnë dhe shajnë gazetarët serb.Madje këta dy Trima edhe e kanë bërë shqiponjën para syve të gazetarëve serb.VIDEO:/ZgjohuShqiptar.info

https://www.infoshqip.com/wp-content/uploads/2018/09/41361895_334654903945486_792076661842509824_n.mp4

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button