Gazetari Artan Hoxha, mesazh të fortë grekëve: Më mirë të qajnë nënat tuaja sesa tonat, provojeni prapë po patët…

Gazetari Artan Hoxha përmes një statusi të bërë në Facebook, ka reaguar lidhur me vrasjen e ekstremistit grek, Kontandinos Kacifas.Postimi i gazetari Hoxha:PUSHKA TOP DJEMTE e RENEA-s!!!Qe heren tjeter ta marrin vesh mire se kush eshte i zoti i shtepise….Na i vrate nje here me 10 prill 1994-en dy deshmoret e atdheut, oficerin Fatmir Shehu dhe ushtarin ne vendroje Arsen Gjini, ne repartin kufitar te Peshkepise. Kete radhe me mire te qajne nenat tuaja se sa te veshin shami te zeze nenat tona….Po keni dyshime provojeni prape…/ZgjohuShqiptar.info

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button