Bëri shqiponjën, ushtari me origjinë shqiptare “çmend” mediat greke

Ushtari i cili përshëndeti të gjithë shqiptarët nga kufiri mes Turqisë dhe Greqisë është bërë lajm dite në vendin helen.Një ndër televizionet më të mëdha greke, Star, i ka dedikuar një kronikë fotos së shpërndarë nga JOQ Albania.Ky veprim me sa duket nuk u ka pëlqyer aspak grekëve, pasi djali është pjesë e ushtrisë greke.Fotoja është bërë virale ditën e djeshme pas publikimt nga JOQ Albania, dhe ndoshta mund të cilësohet si urimi më i veçantë në “Ditën e Flamurit”./ZgjohuShqiptar.info
VIDEO:

Loading...
Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button