Serbët fusnin mallra ilegalisht në Kosovë, ndalohen nga KFOR-i

Një kombi me targa të Serbisë është ndaluar nga KFOR-i në Zubin Potok, njofton Policia e Kosovës.

Në këtë kombi që ishin duke e vozitur dy të dyshuar serb, shtetas të Serbisë, kishin ngarkuar mallra të ndryshme, pa dokumentacion.

Loading...

Me vendim të prokurorit kombi dhe mallrat janë dërguar në terminal doganor.

Rasti shkon në procedurë të rregullt./ZgjohuShqiptar.info

LEXO DHE :  Parregullsi në zgjedhje /Gjykata e Shkupit dënon me 3 vjet burg Menduh Thaçin
Loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button