Pa pushtet këta të shtypin, pale kur…. Shikoni si qëllohet me grusht populli thjesht nga truproja i kryeopozitarit (VIDEO)

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e sotme zhvilloi turin e tij takimeve me qytetarët e Pogradecit. Mirëpo gjatë takimit të tij me qytetarët u vu re një incident.

Një qyetar takoi me Bashën duke i tërhequr dorën dhe në momentin e ndarjes Basha dëgjohet t’i thotë atij fjalët e vendos populli.

Loading...

Menjëherë pas takimit më Bashën qytetari është goditur me grusht në trup nga truproja i kreut të PD-së./CNA/ZgjohuShqiptar.info

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button