Ava Max pranon origjinën shqiptare në emisionin italian, “Jam krenare!”

Ava Max ka nisur të shndërrohet një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar, transmeton lajmi.net.

Edhe ajo si koleget e tjera shqiptare po e pranon me krenari të madhe prej nga vjen. Së fundmi ajo ishte e pranishme si mysafire në televizionin Rai Uno aty ku pati një performancë magjike por edhe e pranoi se është shqiptare.

Loading...

“Ka shumë këngëtare shqiptare që po bëhen të famshme në botë. Më pëlqen ta them sepse Shqipëria është shumë afër nesh dhe shumë shqiptarë na ndjekin në ‘Rai Uno’. Mund t’i përshëndesësh”, iu drejtua moderatori teksa këngëtarja nuk ngurroi ta bëjë një gjë të tillë, “Përshëndetje shqiptarë, ju dua shumë”.//ZgjohuShqiptar.info

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button