Mediat e Putinit, televizioni rus transmeton direkt të gjithë protestën e opozitës në Tiranë

Televizioni Rus RT ka nxjerrë live në FB protestën e PD- LSI në kohë reale duke treguar protestuesit para Kuvendit.

Kjo nuk ka ndodhur me televizone të tjera ndërkombëtare që kanë vëmendje ndaj Ballkanit.

Loading...

Basha prej kohësh akuzohet për lobim me rusët, ndërkohë që Rusia akuzohet se kërkon të destabilizojë vendin.

Basha u pa dhe herën e fundit në këtë televizon ku fliste për Shqipëri të rrëmujshme./ZgjohuShqiptar.infohttps://www.facebook.com/pg/RTnews/videos/

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button