Rezultati i faqes zyrtare të Eurosong po i çmend të gjithë, nxjerr Jonida Maliqin fituese (FOTO-VIDEO)

Këngëtarja Jonida Maliqi këndoi e 2 në natën finale të Eurosong. Këngëtarja ia doli me sukses të mbyllte perfomancën e saj live. Tashmë pritet përfunndimi i të gjithë konkurentëve për të parë se kush do të jetë fituesi.

Mirëpo në një sondazh LIVE që po realizohet prej 7 orësh nga portali zytar i Eurovizionit, Jonida Maliqi kryeson që do të thotë se sipas fansave është pretendentja për të fituar.

Loading...

Me sa duket shqiptarët anë e mbanë botës e kanë marrë seriozisht këtë punë.

LEXO DHE :  Sekretari i Clintonit: Udhëtimi në Kosovë, më i miri që kam pasur ndonjëherë
Loading...
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Lexo gjithashtu

Close
Back to top button