Ka filluar Parada Shqiptare në New York (VIDEO)

Parada shqiptare në New York që mbahet tash e sa vite, sapo ka filluar ceremoninë në rrugët e New York, shkruan KultPlus.

Këtu mund ta përcillni këtë manifestim që ka mbledhë shqiptarë nga Amerika por edhe më gjerë./KultPlus.com

Loading...

 

LEXO DHE :  Nderimi, Aleanca KuqeZi vendos nga një flamur tek varri i çdo dëshmori
Loading...
loading...
Back to top button