Prezantohet në Fier parku më i madh në Shqipëri, së shpejti realitet (Video+Foto)

Kryebashkiaku Subashi ka postuar ne faqen e tij ne facebook projektin e “Parkut te Madh te Qytetit” i cili ndodhet ne zonen e quajtur “Pylli i Levanit”.

Projekti ka përfunduar dhe së shpejti pritet të marrë financimin, për të filluar menjëherë nga puna, ka thene kryebashkiaku ne faqen e tij zyrtare.

Loading...

Fare pak kilometra larg qytetit, ky park do te kthehet ne nje nga hapesirat me terheqese te Fierit, dhe te frekuentueshme per te gjitha moshat.

Nje alternative per gjithe qytetaret te cilet do deshirojne te largohen pak nga zhurma e qytetit per te kaluar disa momente qetesie apo argetimi.

LEXO DHE :  Përmendorja e Isa Boletinit vendoset në Saraj
Loading...
loading...
Back to top button
Close