Stërmbesa e Skënderbeut publikon këngën e parë, nuk harron të bëjë pjesë detaje nga Shqipëria

Sophie Kastriota njihet tashmë gjerësisht si një prej pasardhëseve të familjes së heroit tonë kombëtar, Gjergj Kastriot Skëndërbeut.

21 vjeçarja shfaq talent në muzikë dhe në fushën e aktrimit.

Loading...

Ditën e djeshme ajo ka publikuar këngën e saj të parë të titulluar “Gone For the Night”.

Ndërkohë që kënga është pritur mirë nga publiku, ndërsa nuk ka kaluar pa u vënë re detaji i veçantë.

Në sfond teksa performon këngëtarja, pas saj shfaqet flamuri kombëtar si dhe portreti i Gjergj Kastriot Skëndërbeut.

LEXO DHE :  Si e njoha Hashim Thaçin? Rrëfehet shoku i studimeve: Ai i vë flaken Kosovës për pushtet e para
Loading...
loading...

Lexo gjithashtu

Close
Back to top button