Marrëveshje tjetër me Bashën? Siguron Rama: Këtë herë jo për karrige

Kryeministri Edi Rama, me një dorë të shtrirë dha sot nga Asambleja Kombëtare e PS-së një mesazh për Bashën.

Ai tha se dora e tij mbetet e shtrirë.

Sigurisht për Shqipërinë, jo për karriget.

“Patjetër që ne duam paqe politike, por një paqe për Shqipërinë që duhet të nisë me Shqipërinë dhe jo me karriget dhe duhet të bitiset për Shqipërinë dhe jo për karriget. Dora ime mbetet e shtrirë, gati për të shkruar prapë”, u shpreh Rama.

loading...
Back to top button
Close