Afrikani i Kukësit këndon “Shqipëri, o nëna ime!” (VIDEO)

Skuadra e Kukësit vazhdon përgatitjet për sezonin e ri futbollistik në Mavrovë të Maqedonisë së Veriut dhe atmosfera në kampin verilindor duket mjaft entuziaste.

Këtë gjë e konfirmon edhe mesfushori afrikan Oumar Toured Camara, futbollisti i huazuar nga Besëlidhja, i cili në një video të publikuar në rrjetet sociale shfaqet duke kënduar këngën e famshme të Gëzim Nikës, “Shqipëri, o nëna ime!” përpara shokëve të ekipit.

Loading...

20-vjeçari, luan prej 3 vitesh në vendin tonë, me sa duket ka filluar të ndihet shqiptar, aq sa të mësojë edhe këngët më të njohura tonat./Top Channel

Loading...
Back to top button