Roma, ekipi italian kërkon ndihmë për tre shqiptarët e humbur

Roma gjatë ditës së sotme ka prezantuar Davide Zappacostan si huazim nga Chelsea.

Gjatë prezantimit të tij skuadra nga kryeqyteti romak ka publikuar edhe fotografitë e disa fëmijëve të humbur.

Loading...

Ne mesin e tyre janë edhe tre shqiptar që ka disa vite që nuk dihet për fatin e tyre.

Bleona Mata, Oltjon Cera dhe Kadri Rexha janë tre shqiptarët që janë publikuar fotografitë e tyre në prezantimin e Zappacostas. /IndeksOnline/ImageImage

LEXO DHE :  Letra e fëmijës grek pushton mediat: ‘Të jesh grek, njësoj si të jesh shqiptar…’
Loading...
loading...
Back to top button