Emergjenca në Durrës/ Shembet pallati, banorët të ngecur brenda kërkojnë ndihmë

Emergjanca ka në Durrës nga tërmeti me magnitutë 6.4.

Burime për Top Channel bëjnë me dije se në Durrës pallati afër Kryqit të Kuq, ndërtuar në ’94 është shembur dhe

ka njerëz që kërkojnë ndihmë po ende asnjë ambulancë apo ekip shpëtimi nuk ka shkuar më zonë.

Back to top button
Close