Nuk ka qetësi/ Tjetër lëkundje e fortë, ja magnituta dhe epiqendra

Nuk ka qetësi. Një tjetër lëkundje është dëgjuar para pak minutave.

Sa i takon lëkundjes së fundit, sipas IGJEUM, magnituda ishte 4.8 i shkallës rihter. Këto lëkundje kanë shkaktuar përsëri panik tek qytetarët.

Loading...

Epiqendra ishte 4 km nga Shijaku.

Loading...
loading...
Back to top button
Close